Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika

Fotowoltaika Katowice

Montaż instalacji fotowoltaicznych, Katowice

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd? Zapraszamy serdecznie do PW Solar. Ze szczególnym zaangażowaniem podchodzimy do realizowanych usług oraz zleceń. Nasza firma świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii, skupiając się głównie na montażu paneli fotowoltaicznych oraz ogniw słonecznych. Swoje usługi oferujemy głównie na terenie Katowic jak również okolicznych miejscowości. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów przygotowuje instalacje fotowoltaiczne w oparciu o najwyższej jakości komponenty.

Sprawdź ile możesz mieć korzyści z instalacji fotowoltaicznej

  • 25 lat gwarancji na wydajność ogniw fotowoltaicznych.
  • Do 25 lat gwarancji producenta na wady i usterki paneli fotowoltaicznych.
  • 10 lat gwarancji na falownik z możliwością wydłużenia!

Fotowoltaika Katowice

Nowoczesny sprzęt, profesjonalna Fotowoltaika Katowice

Zajmujemy się kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla firm, gospodarstw rolnych, administracji oraz dla domu. Z sukcesem przygotowujemy i realizujemy duże projekty inwestycyjne, związane z budową farm fotowoltaicznych.

Dynamiczny rozwój oraz zdobyta przez lata praktyki, specjalistyczna wiedza pozwala nam na precyzyjne dostosowanie proponowanych rozwiązań do konkretnego przypadku. Świadomi oczekiwań naszych Klientów, gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Fotowoltaika Katowice
Fotowoltaika Katowice

Montaż instalacji fotowoltaicznej Katowice

Wszelkie instalacje fotowoltaiczne realizujemy z zastosowaniem wyłącznie nowoczesnych i profesjonalnych komponentów, co gwarantuje najlepsze efekty realizacji. Nasi pracownicy to wykwalifikowana grupa fachowców, ceniących sobie rzetelność usług. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – serdecznie zapraszamy do kontaktu, podpowiemy również w temacie dofinansowania.

Swoje usługi oferujemy również w: Mysłowicach, Mikołowie, Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Tychach, Rudzie Śląskiej oraz Zabrzu.

Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy szczegóły i dobierzemy dogodny termin realizacji.

Formularz kontaktowy

    Poniedziałek – Piątek
    8:00 – 16:00

    biuro@pwsolar.pl