Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika

Fotowoltaika Katowice

Montaż instalacji fotowoltaicznych, Katowice

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd? Zapraszamy serdecznie do PW Solar. Ze szczególnym zaangażowaniem podchodzimy do realizowanych usług oraz zleceń. Nasza firma świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii, skupiając się głównie na montażu paneli fotowoltaicznych oraz ogniw słonecznych. Swoje usługi oferujemy głównie na terenie Katowic jak również okolicznych miejscowości. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów przygotowuje instalacje fotowoltaiczne w oparciu o najwyższej jakości komponenty.

Sprawdź ile możesz mieć korzyści z instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika Katowice

 • 25 lat gwarancji na wydajność ogniw fotowoltaicznych.
 • Do 25 lat gwarancji producenta na wady i usterki paneli fotowoltaicznych.
 • 10 lat gwarancji na falownik z możliwością wydłużenia!

Fotowoltaika Katowice

Nowoczesny sprzęt, profesjonalna Fotowoltaika Katowice

Zajmujemy się kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla firm, gospodarstw rolnych, administracji oraz dla domu. Z sukcesem przygotowujemy i realizujemy duże projekty inwestycyjne, związane z budową farm fotowoltaicznych.

Dynamiczny rozwój oraz zdobyta przez lata praktyki, specjalistyczna wiedza pozwala nam na precyzyjne dostosowanie proponowanych rozwiązań do konkretnego przypadku. Świadomi oczekiwań naszych Klientów, gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Fotowoltaika Katowice

Dofinansowania do fotowoltaiki

 • Program „Mój Prąd”.
 • Dopłaty z tytułu programu „Czyste Powietrze”.
 • “Agroenergia – wsparcie dla rolników planujących rozwój zielonych inwestycji. W roku 2021 roku na dotacje z tego programu przeznaczonych jest 200 mln zł. 150 mln zł przeznaczonych jest na dotacje bezzwrotne.
 • Regionalne Programy Operacyjne – W 2021 roku środki na dofinansowania z tego tytułu wynoszą ok. 76 mld euro (ok. 342 mld zł).
 • Energia Plus – przeznaczone dla większych przedsiębiorstw, na ten cel przeznaczone zostało 1,3 mld zł.
 • Ulga inwestycyjna na fotowoltaikę dla rolników – z tego tytułu obniżyć można kwotę podatku dla płatników podatku rolnego.
 • Gwarancja Biznesmax – możliwość zabezpieczenia kredytów dla firm, które zaciągnięte zostały na inwestycje proekologiczne.
Fotowoltaika Katowice

Montaż instalacji fotowoltaicznej Katowice

Wszelkie instalacje fotowoltaiczne realizujemy z zastosowaniem wyłącznie nowoczesnych i profesjonalnych komponentów, co gwarantuje najlepsze efekty realizacji. Nasi pracownicy to wykwalifikowana grupa fachowców, ceniących sobie rzetelność usług. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – serdecznie zapraszamy do kontaktu, podpowiemy również w temacie dofinansowania.

Swoje usługi oferujemy również w: Mysłowicach, Mikołowie, Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Tychach, Rudzie Śląskiej oraz Zabrzu.

Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy szczegóły i dobierzemy dogodny termin realizacji.

Formularz kontaktowy

  Poniedziałek – Piątek
  8:00 – 16:00

  biuro@pwsolar.pl

  Jagiellońska 8/1, 40-035 Katowice